Pridėta į krepšelį
-
+
Viršytas galimas kiekis!
Jums trūksta € 30 iki nemokamo pristatymo
Jūsų pristatymas bus nemokamas!
DOVANA PRODUKTAS NUO UŽSAKYMO VERTĖS 30 EUR!
Supermaistas: naudinga ar madinga?
Greičiausiai dažnai girdite žodį “supermaistas” ir ar iš tiesų jis mums yra reikalingas? O gal tai yra tik madingas pavadinimas? O tai yra ekologiškai užauginti produktai, įvairios ekologiškos sėklos pavyzdžiui kanapių sėklos ir kiti, dažniausia miltelių pavidalu. Supermaiste yra randama daug riebiųjų rūgščių, antioksidantų, baltymų, mineralų bei vitaminų. Supermaistą tikrai atranda tie, kurie ieško sveikesnės ir pilnavertiškos mitybos.

Ką vadiname “supermaistu”?

Maisto produktai, kurie turi didesnį kiekį žmogui reikalingų maistinių medžiagų ar pasižymi išskirtinėmis savybėmis yra  vadinami „supermaistu“. Mūsų šalyje yra pakankamai „supermaisto“, pvz., linų sėmenys ar daiginti grūdai, kuriuose yra daugiau biologiškai veiklių medžiagų, reikalingų  žmogaus organizmui. Lengvai galime rasti ir egzotinio “supermaisto” tokio kaip Goji  (kininių ožerškių) uogos, ispaninių šalavijų sėklos (chia), kanapių sėklos, Liucernų sėklos (dar vadinamos alfalfa sėklomis), dumblių spirulina ir kt.
“Supermaistas”  išsiskiria ypatingu maistingumu ir mažu kaloringumu, todėl itin tinka svorį metantiems  ir besirūpinantiems savo sveikata žmonėms.

 

Kodėl mums reikėtų vartoti “supermaistą”?

Šiuolaikiniame pasaulyje turime didžiulią įvairovę pasirinkimų, tačiau ne visi patenkina mūsų lūkesčius. Ir aplamai žmonės dėl įvairiausių situacijų negali suvalgyti reikiamo kiekio daržovių ar vaisių per parą, todėl reikėtų praturtinti savo mitybą papildais ir vitaminais. O ypač žiemą, kai vietinių produktų pasiūla tampa mažesnė, yra rekomenduojama įtraukti į savo racioną ir taip vadinamo egzotinio “supermaisto”. “Supermaisto” vartojimas, galima sakyti, yra kur kas racionalesnis nei kapsulės.

 

Mūsų asortimento žvaigždė KIKI HEALTH „Organic Nature’s Living Superfood“ yra puiki egzotinė alternatyva patenkinti jūsų kasdieninius mitybos poreikius, nes jis gaminamas tik iš augalinių sveikų maisto ingredientų su probiotikais ir fermentais, kurie visi padeda organizmui įsisavinti reikalingas maistines medžiagas ir palaiko virškinimo sveikatą. Netgi 32 šalto spaudimo ingredientai yra kruopščiai atrinkti ir šimtas procentų ekologiška. Šis “supermaistas” yra puikus priedas prie mėgstamo kokteilio ar sulčių. Jis taip pat puikiai tinka pabarstyti ant salotų ar kitų patiekalų.

 

 

 

 

 

Sudėtyje yra tokios vekliosios medžiagos kaip dumblių spirulina, dilgėlių lapai, kviečiai, miežiai, asiūklis, varnalėšų šaknys, imbierų šaknys,  kiaulpienių lapai, petražolių lapai, Kale kopūsai, brokoliai, kopūstai ir daugelis kitų.

Išsamiau apie šį produktą rasite čia: https://skinjoy.eu/produktas/kiki-health-natures-living/

 

Pasidomėkite kaip dar būtų galima praturtini savo mitybą, kad jaustis gerai. Jūsų kūnas – jūsų šventovė. Visada žiūrėkite ką į tą šventovę dedate. Būkite sveiki!